RUSZA SEZON WYCIECZKOWY 2024

Za kilka dni powitamy Kwiecień 2024 roku – coraz dłuższy dzień, coraz częściej słońce za Naszymi oknami więc warto pomyśleć o aktywnym rozpoczęciu tej wiosny. Może organizacja wycieczki byłaby ciekawym i atrakcyjnym pomysłem ?

 

Jako firma przewozowa w tym roku obchodzimy jubileusz prowadzenia Naszej działalności transportowej. Tak, to już 10 lat kiedy wynajmujemy Nasze autokary i mikrobusy na wycieczki krajowe i zagraniczne dla Naszych klientów. Przez ten czas Nasi kierowcy poznali „kawał świata” przemierzając setki tysięcy kilometrów. Czas ten pozwolił Nam również się rozwinąć w zakresie posiadanych pojazdów, które udostępniamy Naszym podróżnym. Cieszymy się że oprócz standardowych wynajmów autokarów możemy również zaproponować pomoc w organizacji ciekawych wycieczek dzięki zdobytemu doświadczeniu.

 

 

 

Nowy sezon wycieczkowy otwiera przed Nami nowe projekty wspólnych wyjazdów po Polsce. W przygotowaniu wraz z Naszymi partnerami mamy wyjazdy jednodniowe w obrębie województwa Pomorskiego. Skupimy się na zwiedzaniu Kaszub, Kociewia, Półwyspu Helskiego, Mierzei Wiślanej, Zatoki Gdańskiej. Trochę więcej czasu natomiast poświęcimy na zwiedzanie innych zakątków Polski. Jako że mamy 16 województw to jest co robić 🙂 Dłuższe wycieczki zwykle trwają kilka dni aby móc z pełną satysfakcją zapoznać się ze zwiedzanym regionem i wrócić bezpiecznie do domu z nowymi doświadczeniami i chęciami dalszego poznawania świata.

 

Serdecznie zapraszamy Naszych stałych klientów do dalszej współpracy a Nowych zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie wynajmu autokarów i mikrobusów jak również służymy pomocą w organizacji wycieczek czy imprez turystycznych.

Do zobaczenia już niedługo !