Sprawdź nas

Każdy nasz klient i podróżny ma możliwość sprawdzenia naszych pojazdów.

Wystarczy że wejdą Państwo na ogólnopolską stronę internetową https://bezpiecznyautobus.gov.pl/ i wpiszą numer rejestracyjny pojazdu, który otrzymają Państwo przy rezerwacji a uzyskają Państwo pełen raport na temat stanu technicznego pojazdu oraz aktualności ubezpieczeń.


Oto kilka opinii naszych klientów pozyskanych z portalu trójmiasto.pl:

Konkretny i fachowy przewoźnik. Sympatyczny i kulturalny kierowca, który doradził nam najlepszą trasę przejazdu w trakcie całej wycieczki żeby wszystko lepiej zgrać, przede wszystkim autokar wyposażony w pasy bezpieczeństwa co było bardzo ważne w przypadku wycieczki z dziećmi. Polecam wszystkim!

“Polecam !! Kulturalny i sympatyczny kierowca, przejazd wykonany solidnie i fachowo.”

“Gorąco polecam przewozy autokarowe Adrian Chwaszczyno. Niezwykle sympatyczny i uczciwy kierowca. W maju jechaliśmy na Litwę. Miła atmosfera podczas przejazdu. Przystanki na nasze życzenie były robione dość często. Możliwość oglądania w autokarze filmów i wypicia kawy. Dobrze działająca klimatyzacja. Autokar zadbany i czysty.”

“Polecam tego przewoźnika. Świetni kierowcy którzy bezpiecznie z nami podróżowali oraz komfortowy autokar, siedzenia były rozkładane i pozwalały na spokojny sen podczas jazdy. Cena wynajmu okazała się bardzo konkurencyjna w stosunku do innych firm, do tego zawsze można było liczyć na gorące napoje w czasie jazdy.”


  • English
  • Deutsch